ZUZA Jabłońska

Bio

Zuza Jabłońska - jedna z najbardziej charakterystycznych artystek młodego pokolenia. Mimo 15 lat, dobrze wie czego chce i szturmem idzie po swoje.
Dała się poznać jako najbardziej dojrzała uczestniczka The Voice Kids, a jej charakterystyczna barwa głosu i nieprzeciętne umiejętności wokalne zaprowadziły ją do finału.
Chwile później wydała swój debiutancki singiel Sami, który doczekał się już kilka milionów odsłon na youtube.
Zuza prezentuje niebanalne podejście do popu. „Zależało mi żeby zarówno warstwa tekstowa jak i muzyczna niosły ze sobą pewną głębię pozostając jednocześnie muzyką, po którą sama chętnie bym sięgnęła” - mówi młoda wokalistka.
Jej koncerty to energetyczna dawka muzyki, w której inteligenty pop miesza się z rockiem, jazzem, r’n’b czy soulem. Towarzyszący jej muzycy to górna półka polskiej sceny muzycznej, którzy na swoim koncie mają współpracę z takimi artystami jak Apoligamia, czy Łona i Webber.
„Dla mnie najważniejsze jest to, żeby zawsze pozostać sobą i starać się iść własną drogą” - mówi Zuza.
Przed Zuzą Jabłońską właśnie otwierają się drzwi jej artystycznej drogi. To na pewno będzie droga pełna muzycznych niespodzianek, bo ta młoda dziewczyna się dopiero rozkręca.

Aktualności

Wszystkie aktualności

Zuza Jabłońska - 7 Years (z udziałem Magic of Y)

Zuza Jabłońska, finalistka pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”, po raz pierwszy zachwyciła widzów i jurorów programu wykonaniem piosenki „7 Years”. Wokalistka niespodziewanie powróciła do utworu, który otworzył jej drzwi do wielkiej kariery. Artystka nagrała piosenkę w studiu w wyjątkowych okolicznościach. 

Zuzi w studiu towarzyszył Magic of Y. Najpopularniejszy iluzjonista polskiego YouTube’a poprosił wokalistkę, by wybrała piosenkę z listy kilkudziesięciu utworów. Y na samym początku miał za zadanie przewidzieć, który utwór zaśpiewa artystka. Czy to się udało? Odpowiedź poznacie, włączając wideo. Ciarki wywołane niesamowitym wokalem Zuzy gwarantowane!

Mamiko - JAKA TO PIOSENKA Z ZUZĄ JABŁOŃSKĄ

Zuza Jabłońska wystąpiła w filmiku popularnej youtuberki Mamiko. Dziewczyny zorganizowały zabawę „Jaka to piosenka”: osoba w dźwiękoszczelnych słuchawkach musiała wyczytać z ruchu warg, jaką piosenkę śpiewa lub recytuje koleżanka. Jak się okazuje, to wcale nie takie proste… Zabawa okazała się hitem – na YouTube znaleźli się już pierwsi naśladowcy, którzy nagrali własną wersję „Jaka to piosenka”.

Jak poradziła sobie młoda sensacja „The Voice Kids”? Czy pokonała gwiazdę YouTube’a? A może to Mamiko zawstydziła wokalistkę? Zapraszamy do obejrzenia wideo! 

DHARNI x ZUZA JABŁOŃSKA - Friends (Marshmello) / Sami

Zuza Jabłońska obdarzona nieziemskim głosem, oraz Dharni, jeden z najpopularniejszych beatboxerów, połączyli siły i zaśpiewali razem kawałek „Friends” Marshmello i Anne-Marie oraz singiel Zuzy – „Sami”. Występ prezentuje wokalne możliwości 15-letniej wokalistki w pełnej krasie. Zapraszamy do oglądania!

Koncert w Gdańsku

Koncert z okazji Dnia Dziecka w Słupsku

Koncert podczas Dni Gdańska

Muzyka

Zuza Jabłońska

Sami

Sami
Zuza Jabłońska to jedna z najbardziej charakterystycznych wokalistek The Voice Kids.
Jej singiel Sami to niebanalne podejście do muzyki. „Zależało mi żeby zarówno warstwa tekstowa, jak i muzyczna niosły ze sobą pewną głębię pozostając jednocześnie muzyką, po którą sama chętnie bym sięgnęła” - mówi Zuza.
„Sami” to piosenka zwracająca uwagę na wyidealizowaną sztuczność otaczającego nas świata, w którym ludzie kłamią sami przed sobą udając kogoś, kim naprawdę nie są. Muzykę i słowa napisał Juliusz Kamil.
„Dla mnie najważniejsze jest to, żeby zawsze pozostać sobą i starać się iść własną drogą” - dodaje młoda wokalistka.
Singiel doczekał się teledysku, w którym nastolatka świetnie radzi sobie również aktorsko.
Przed Zuzą właśnie otwierają się drzwi jej artystycznej drogi. To będzie droga pełna muzycznych niespodzianek, bo ta młoda dziewczyna się dopiero rozkręca.

Wideo